Mobilet - MOBILET

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 97.7 MB
  • Version 1.4.5
  • Dil Türkçe
  • Firma MOBILET
Hafta sonu planınızı yapmadan önce Mobilet uygulamasının etkinlik listesine göz atın.

İlgi alanlarınıza uygun etkinlikleri kaçırmak istemezseniz Mobilet mobil uygulamasını takip edin. Mobilet, bulunduğunuz şehirde gerçekleşecek olan kültürel ve sosyal etkinliklere bilet almanız konusunda sizlere yardım ediyor. Son zamanların en iyi eğlence uygulaması olarak geliştirilen Mobilet uygulaması sayesinde anında bilet işlemlerinizi halledin ve eğlencenize bakın. 

Her gün aynı şeyleri yapmaktan sıkıldığınızda, dışarıya çıkmak, yeni bir şeyler keşfetmek istediğinizde Mobilet anında size farklı etkinlikler sunacaktır. Görmek, bulunmak, dinlemek, deneyimlemek için her bilet almak istediğinizde büyük çaba sarf etmenize gerek yok. iOS akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Mobilet mobil uygulaması size ilgi alanlarınıza uygun yaklaşan etkinlik listesini size sunuyor. 

Bu muhteşem eğlence uygulaması sizin ve arkadaşlarınızın ilgi alanını takip ederek yaklaşan etkinlikleri size bildirir. Böylelikle gerçekleşecek olan etkinliklere kaçırmadan dahil olabilirsiniz. Farklı sitelerden güvensiz bir şekilde pahalıya bilet almak yerine Mobilet ile uygun ve güven içerisinde eğlencenizi garantileyin. 

Tarzınıza uygun etkinliklere dahil olmak ve sevdiklerinize de bilet alarak onları mutlu etmek için Mobilet uygulamasını değerlendirin. Uygulama üzerinden aldığınız bilerler QR şeklinde e-bilet olarak cep telefonunuza gelecektir. Arkadaşlarınızı da sistem üzerinden bilete ekleyebilirsiniz. Sorunsuz eğlence için Mobilet uygulamasının etkinlik  listesini değerlendirin. 

 

Mobilet - MOBILET indir